Śmierć studentki na AWF w Warszawie. Jej głowa utknęła między barierkami?

2021-10-15 18:09
Szokujące odkrycie w akademiku. Znaleziono ciało młodej studentki
Autor: Waldemar Skoczny Szokujące odkrycie w akademiku. Znaleziono ciało młodej studentki

Znamy nowe, przerażające fakty w sprawie tragedii w akademiku na AWF w Warszawie. W czwartek, 14 października o poranku pracownik uczelni odkrył zwłoki młodej dziewczyny. - Leżała bezwładnie, a właściwie wisiała z szyją między barierkami - mówią nam przerażeni studenci AWF. Co wydarzyło się w akademiku AWF? Przeczytaj więcej i zobacz zdjęcia w galerii w artykule.

Przed godz. 8 rano przerażony pracownik uczelni zadzwonił na policję. - Przyjęliśmy zgłoszenie, przyjechaliśmy na miejsce. W budynku przy ul. Marymonckiej ujawniliśmy zwłoki 20-letniej kobiety - potwierdziła podinsp. Elwira Kozłowska z policji na Bielanach. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu”, martwa dziewczyna była studentką Politechniki Warszawskiej. To Portugalka, która studiowała w programie „Erasmus”. Nie została wpuszczona do akademika i wszystko wskazuje na to, że będąc pod wpływem alkoholu próbowała dostać się do budynku przez balkon. - Musiała się nieszczęśliwie poślizgnąć, bo głowa utknęła jej między barierkami. Wyglądało, jakby się powiesiła – słyszymy od studentów AWF, którzy są w szoku po tej koszmarnej śmierci. Nikt z imprezowiczów tego nie zauważył. Dopiero rano, gdy policjanci zasłaniali balkon białymi prześcieradłami, po uczelni rozeszła się potworna wieść.

- Trwa postępowanie policyjne. Nie jesteśmy upoważnieni do udzielania jakichkolwiek informacji -odmawiała komentarza rzeczniczka AWF Agata Przewoźna. Sekcja zwłok studentki pomoże ustalić przyczyny zgonu. Wszystko wskazuje jednak na nieszczęśliwy wypadek, a nie samobójstwo. Sekcja wykaże też, czy była pod wpływem jakichś środków odurzających.

Wielka manifestacja na Pl. Zamkowym w Warszawie
Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE