Policja pilnie szuka Bartosza Głowackiego. Wydano list gończy

2021-10-14 9:49

Policjanci z Bielan wydali pilny komunikat. Funkcjonariusze szukają 42-letniego Bartosza Głowackiego, który ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna od kilku tygodni jest poszukiwany listem gończym, bo ma sporo za skórą. Mundurowi apelują o zgłaszanie się wszystkich osób, które mogą mieć jakikolwiek informacje o poszukiwanym.

Policja z warszawskich Bielan poszukuje 42-letniego Bartosza Głowackiego. List gończy za mężczyzną wydała Prokuratura Rejonowa w Koninie. Mężczyzna bowiem od kilku tygodni ukrywa się przed organami ścigania i policją. - 42-latek ma zostać tymczasowo aresztowany, jest podejrzany o oszustwo - przekazuje podinsp. Elwira Kozłowska z policji na Bielanach.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci zapewniają całkowitą anonimowość.

Poszukiwany Bartosz Głowacki

i

Autor: Policja Poszukiwany Bartosz Głowacki
Wielka manifestacja na Pl. Zamkowym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE