Warszawa. Koszmarny wypadek motoambulansu! Ratownik "Borkoś" walczy o życie! [ZDJĘCIA]

2021-10-13 20:04

Poważny wypadek motoambulansu, którym podróżuje ratownik Marcin "Borkoś" Borkowski". Ok. godz. 17 zderzył się on na ul. Radzymińskiej w Warszawie z osobowym oplem. Prowadzący motoambulans został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Ratownik został ciężko ranny i walczy o życie. Wypadkiem motoambulansu zajęła się policja.

Warszawa. Koszmarny wypadek motoambulansu! Ratownik "Borkoś" walczy o życie?

Ratownik medyczny Marcin "Borkoś" Borkowski został ranny w wypadku motoabulansu. Do niebezpiecznego zderzenia doszło w środę, 13 października ok. godz. 17, gdzie prowadzony przez mężczyznę skuter marki Piaggio zderzył się z osobowym oplem - kierujący drugi pojazd był trzeźwy. Tymczasem ratownik medyczny trafił z obrażeniami ciała do szpitala. Jego stan jest ciężki i i popularny "Borkoś" walczy teraz o życie. "Motoambulans jest bardzo mocno uszkodzony. W samochodzie osobowym wystrzeliły poduszki powietrzne, zniszczenia są widoczne na lewym boku i masce pojazdu" - informuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. Jak dodaje serwis Warszawawpigulce.pl, Marcin Borkowski jest ratownikiem medycznym, którzy jeździ motoambulansem jako wolontariusz, już po godzinach pracy. Sprawą wypadku prowadzonego przez niego motoambulansu zajmuje się policja w Warszawie.

Czytaj też: Kim jest Marcin "Borkoś" Borkowski? Znany ratownik miał poważny wypadek

Czytaj też: Warszawa. Makabryczne odkrycie na Mokotowie. Ciało mężczyzny dryfowało na wodzie

Chcesz bliżej poznać działalność "Borkosia"? Zobacz poniższą galerię. 

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?

Warszawa. Koszmarny wypadek motoambulansu! Ratownik "Borkoś" walczy o życie

Maleńka Zosia walczy o życie, a ten drań kradnie jej pieniądze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE