Śmierć młodej studentki na AWF w Warszawie. Ciało leżało na balkonie. ZDJĘCIA

2021-10-14 15:26
Ciało studentki na AWF-ie
Autor: WALDEMAR SKOCZNY/SUPER EXPRESS Ciało studentki na AWF-ie

Na terenie żeńskiego akademika AWF przy ul. Marymonckiej w Warszawie znaleziono ciało młodej kobiety. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że makabrycznego odkrycia dokonał pracownik uczelni. Zauważył leżącą bez ruchu osobę, wezwał służby. Na terenie AWF przez wiele godzin pracowała policja i prokurator. W galerii znajdziecie zdjęcia z AWF.

Ciało młodej studentki na terenie AWF znaleziono nad ranem. - O 7:50 przyjęliśmy zgłoszenie o zwłokach młodej kobiety odkrytych w akademiku przy ul. Marymonckiej - powiedziała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pracownik AWF zobaczył leżącą na balkonie młodą kobietę, która nie dawała oznak życia. Uczelnia nie przekazała żadnych informacji na temat zdarzenia. - Trwa postępowanie policyjne. Nie jesteśmy upoważnieni do udzielania jakichkolwiek informacji - powiedziała rzeczniczka AWF Agata Przewoźna.

Zobacz koniecznie: Śmierć studentki na AWF w Warszawie. Chciała wejść na imprezę, zawisła na barierce

Na miejscu przez wiele godzin trwały oględziny, pierwsza na miejscu zjawiła się policja i pogotowie. - Ciało młodej dziewczyny zostało zabezpieczone folią. Cały balkon przykryto prześcieradłami. Na kampusie było około 15 policjantów, przesłuchiwano świadków - przekazał reporter SE. Teren wokół budynku został ogrodzony policyjna taśmą. Funkcjonariusze analizują monitoring kampusu uniwersyteckiego.

Według nieoficjalnych informacji, studentka miała 20 lat i pochodziła z Portugalii. Na razie nie wiadomo, jak doszło do jej śmierci. Studenci AWF są wstrząśnięci tym, co wydarzyło się na terenie akademika. 

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest wystarczająco rozwinięta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE