Śmierć w centrum miasta. Mężczyzna zmarł przed wejściem do galerii handlowej!

2021-05-07 12:48
Śmierć w centrum Legionowa
Autor: instagram

Starszy mężczyzna spokojnie robił zakupy z synem. W pewnym momencie upadł na chodnik i przestał oddychać. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Reanimacja mężczyzny jednak nic nie dała. Lekarz pogotowia stwierdził zgon. Takie makabryczne wydarzenia rozegrały się w samym centrum podwarszawskiego Legionowa, tuż przy wejściu do galerii handlowej „Gondola”.

Około godziny 8 starszy mężczyzna robił zakupy ze swoim synem w Legionowie. Razem szli ulicą Piłsudskiego, czyli główną arterią w mieście. Minęli wejście do galerii handlowej „Gondola” przeszli kilka metrów i na wysokości pizzerii „Pizza Hut” stało się coś strasznego. Mężczyzna upadł nagle na ziemię i przestał oddychać. Na miejsce zostały wezwane służby. Zespół ratownictwa medycznego prowadził reanimację mężczyzny. Strażacy zasłonili miejsce akcji ratunkowej czerwonym parawanem. Policja zabezpieczyła teren i kierowała ruchem, ponieważ auta służb blokowały jeden pas ruchu. 

- Był to 73 letni mężczyzna, który zasłabł. Doszło do zatrzymania akcji serca. Mimo reanimacji nie udało się go uratować - przekazała podkom. Justyna Stopińska z komendy powiatowej policji w Legionowie. 

Na miejsce został wezwany prokurator, który przeprowadził oględziny. - Ostatecznie stwierdzono, że zgon mężczyzny nastąpił bez udziału osób trzecich. Ciało zmarłego zostało wydane rodzinie - podsumowała rzeczniczka legionowskiej komendy. 

Policyjny pościg pod Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE