Nagle wtargnął na jezdnię

Spadły mu buty, a ulica spłynęła krwią. Potworna śmierć na Prymasa Tysiąclecia

2022-11-10 10:34

W środę, 9 listopada, w al. Prymasa Tysiąclecia rozegrał się istny dramat. Przed maską pędzącego samochodu nagle pojawił się człowiek. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Nie miał szans w starciu z czarnym volvo. Siła uderzenia ściągnęła mu buty z nóg. Potem zaczął się wykrwawiać.

Tragiczny wypadek na Woli

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środowy wieczór na al. Prymasa Tysiąclecia. Jak wynika z relacji świadków ciemne osobowe volvo jechało od ronda Zesłańców Syberyjskich w kierunku trasy ekspresowej numer 8 (S8). Nagle przed maską rozpędzonego pojazdu, na środku pasa wyrósł człowiek. Kierowca nie miał szans na wykonanie manewru, który uchroniłby od uderzenia w mężczyznę. Pieszy uderzył w pojazd rozbijając jego przednią szybę. Siła zderzenia spowodowała, że z nóg mężczyzny spadły buty. Przeleciał przez auto i wylądował kilka metrów dalej na asfalcie, gdzie zaczął się wykrwawiać. Przy jego ciele utworzyła się ogromna plama krwi.

Mężczyzna był reanimowany

Roztrzęsiony i zaskoczony całą sytuacją kierowca volvo wezwał na miejsce pomoc. Zespół pogotowia ratunkowego rozpoczął reanimację za rozłożonym przez strażaków czerwonym parawanem. Ulica była całkowicie zablokowana. Niestety mimo usilnych starań sanitariuszy, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Zdenerwowanego kierowcę volvo otoczono opieką medyczną. Był w bardzo złym stanie psychicznym.

Miejsce wypadku zabezpieczali policjanci. Pieszy przechodził w miejscu do tego niedozwolonym. Dokładny przebieg i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?

Kim jest dziś prawdziwy patriota?

W Święto Niepodległości posłuchaj rozmowy o patriotyzmie w nieco mniej oczywistym wydaniu.

Listen to "Patriota, czyli kto?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany