Puławska 86 - nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

2019-12-02 17:30 Artykuł sponsorowany
Otwarcie Circle K na Puławskiej
Autor: materiały promocyjne Otwarcie Circle K na Puławskiej

Skończyły się czasy, gdy na na stację paliw podjeżdżało się zatankować i szybko odjeżdżało zapominając o jej istnieniu. Coraz częściej okazuje się, że kusi nas też smaczne jedzenie, możliwość wypicia kawy w miłym otoczeniu, a nawet zrobienie szybkich zakupów o każdej porze dnia i nocy. To już nie jest stacja - to miejsce, gdzie można wpaść, spotkać się, posiedzieć... Kto nie wierzy, niech wpadnie na Puławską 86 - nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy.

Po co? Żeby zatankować, zobaczyć i się... rozgościć. To może dziwne określenie w kontekście stacji paliw, jednak całkowicie prawdziwe. Otwarcie sklepu w nowej odsłonie jest najlepszym przykładem, w jakim kierunku zmienia się firma. Podjeżdżasz i wiesz, że tankowanie samochodu to tak naprawdę dopiero początek spotkania, wstęp do bliższej znajomości.

Otwarcie Circle K na Puławskiej
Autor: materiały promocyjne Otwarcie Circle K na Puławskiej

Oferta zapewnia szeroki wybór świeżych, przyrządzanych na miejscu kanapek na ciepło i na zimno, wrapów, wysokiej jakości soczyste burgery i wrapoburgery, kanapki z szarpaną wołowiną. No i absolutna nowość i hit - meksykańskie burrito i nachos! Można się zastanawiać, czy to w ogóle jest stacja paliw, bo wybór i jakość jedzenia wskazują raczej na klasową knajpkę. Podobnie jak atmosfera spokoju i relaksu, która pozwala wytchnąć, wypić w spokoju i wygodzie kawę lub herbatę. Można nabrać sił po długiej drodze, przed kolejnym odcinkiem trasy.

A wiec powtórzymy to raz jeszcze:

Co? Puławska 86 – nowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy!

Gdzie? Tuż obok Parku Dreszera, u wylotu ul. Dolnej!

Kiedy? Posiłki są serwowane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu bez względu na święta i wolne niedziele!

Jak? Wszystkie dania można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą: na spacer w Parku Dreszera lub w dalszą podróż.

Problemy? Jeden - co robić, jeśli kierowca poczuje się tutaj tak dobrze, że nie będzie chciał jechać dalej?

Otwarcie Circle K na Puławskiej
Autor: materiały promocyjne Otwarcie Circle K na Puławskiej