Stalowy kolos runął na drogę. Drogowy paraliż i wielka akcja pod Legionowem

i

Autor: PSP w Legionowie(2)

Apokalipsa na drodze

Stalowy kolos runął na drogę. Drogowy paraliż i wielka akcja pod Legionowem

2022-08-10 20:21

Wielka stalowa maszyna runęła na drogę! Dramatyczna akacja miała miejsce w miejscowości Dębe pod Legionowem w środę ( 10 sierpnia) popołudniu. Laweta z 36-tonowym kolosem do kruszenia betonu wjechała na rondo. Wtedy gigantyczna maszyna runęła na asfalt całkowicie blokując jeden z pasów ruchu. Służby przez wiele godzin walczyły z powstałym bałaganem.

Legionowo: stalowy kolos runął na drogę

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 oraz drogi wojewódzkiej nr 632. - O godzinie 13:50 otrzymaliśmy zgłoszenie o przewróconej maszynie blokującej przejazd na skrzyżowaniu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to kruszarka do betonu – powiedział mł. bryg. Tomasz Suracki ze straży pożarnej w Legionowie.

Przeczytaj również: Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel na Ursynowie! Paraliż komunikacyjny

Stalowy kolos upadł w taki sposób, że całkowicie zablokował jeden z pasów ronda oraz zjazd ze skrzyżowaniu w kierunku Pomiechówka. - Strażacy zabezpieczyli wyciekające z pojazdu płyny ropopochodne. Dowódca zadecydował o wezwaniu specjalistycznej grupy technicznej z Warszawy – powiedział strażak.

Kolos zablokował drogę

Strażacy przyjechali na miejsce specjalnym wozem technicznym z dźwigiem. Stawianie gigantycznej kruszarki z powrotem na kola zajęło aż 2 godziny. W końcu udało się załadować ją ponownie na lawetę z której spadła.

Zwierki. Rozpędzona ciężarówka wjechała na posesję! Kierowca zabrany do szpitala
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?