Stalowy kolos runął na drogę. Drogowy paraliż i wielka akcja pod Legionowem

i

Autor: PSP w Legionowie(2)

Apokalipsa na drodze

Stalowy kolos runął na drogę. Drogowy paraliż i wielka akcja pod Legionowem

2022-08-10 20:21

Wielka stalowa maszyna runęła na drogę! Dramatyczna akacja miała miejsce w miejscowości Dębe pod Legionowem w środę ( 10 sierpnia) popołudniu. Laweta z 36-tonowym kolosem do kruszenia betonu wjechała na rondo. Wtedy gigantyczna maszyna runęła na asfalt całkowicie blokując jeden z pasów ruchu. Służby przez wiele godzin walczyły z powstałym bałaganem.

Legionowo: stalowy kolos runął na drogę

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 oraz drogi wojewódzkiej nr 632. - O godzinie 13:50 otrzymaliśmy zgłoszenie o przewróconej maszynie blokującej przejazd na skrzyżowaniu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to kruszarka do betonu – powiedział mł. bryg. Tomasz Suracki ze straży pożarnej w Legionowie.

Przeczytaj również: Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel na Ursynowie! Paraliż komunikacyjny

Stalowy kolos upadł w taki sposób, że całkowicie zablokował jeden z pasów ronda oraz zjazd ze skrzyżowaniu w kierunku Pomiechówka. - Strażacy zabezpieczyli wyciekające z pojazdu płyny ropopochodne. Dowódca zadecydował o wezwaniu specjalistycznej grupy technicznej z Warszawy – powiedział strażak.

Kolos zablokował drogę

Strażacy przyjechali na miejsce specjalnym wozem technicznym z dźwigiem. Stawianie gigantycznej kruszarki z powrotem na kola zajęło aż 2 godziny. W końcu udało się załadować ją ponownie na lawetę z której spadła.

Zwierki. Rozpędzona ciężarówka wjechała na posesję! Kierowca zabrany do szpitala
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE