Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel na Ursynowie! Paraliż komunikacyjny

2022-01-28 9:51
Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel. Paraliż komunikacyjny na Ursynowie
Autor: Tadeusz Mróz Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel. Paraliż komunikacyjny na Ursynowie

W piątek tuż przed godziną 7 w tunelu na Ursynowie przy zjeździe z trasy S2 na łuku drogi przewrócił się tir z mięsem. Kierowcy udało się wydostać z pojazdu, jednak droga jest kompletnie zablokowana. Według straży pożarnej taka sytuacja może potrwać nawet kilkanaście godzin. Wszystko przez to, że ogromny ładunek mięsa trzeba najpierw przenieść do innej chłodni.

Wypadek w tunelu na Ursynowie. Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 7:07. Kierujący pojazdem obywatel Ukrainy wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. - Prawdopodobnie nie dostosował prędkości przez co pojazd przewrócił się. Droga jest całkowicie zablokowana - powiedziała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Ogromna chłodnia przewoziła wielki ładunek mięsa. - W środku znajduje się 15 do 20 ton mięsa. Zanim będziemy mogli postawić pojazd na koła, ładunek musi zostać przeniesiony do innego pojazdu – powiedział Tomasz Cisek z Państwowej Straży Pożarnej.

Jak przekazał strażak, może to potrwać nawet do kilkunastu godzin! Dlaczego? Bo właściciel firmy przebywa za granicą, a na miejsce trzeba sprowadzić specjalistyczną chłodnię i przeładować do niego ogromny ładunek. Sprawy nie ułatwia fakt, że ciężarówka leży przy wylocie z tunelu na Ursynowie.

Ciężarówka z mięsem zablokowała tunel na Ursynowie

Ciężarówka przewracając się uszkodziła elementy ściany tunelu. Na razie nie wiadomo, ile dokładnie potrwa akcja przywracania ruchu na zjeździe z trasy S2. 

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek na drodze krajowej K57. Przewróciła się ciężarówka z piwem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE