Drogowa masakra pod Siedlcami. Kierowca fiata zmiażdżony pod chłodnią

2022-01-04 13:09
Drogowa masakra pod Siedlcami. Kierowca fiata zmiażdżony pod chłodnią
Autor: ANDRZEJ WOŹNIAK/SUPER EXPRESS Drogowa masakra pod Siedlcami. Kierowca fiata zmiażdżony pod chłodnią

Szokujący wypadek pod Siedlcami. W pobliżu miejscowości Bojmie kierujący fiatem wjechał nagle na lewy pas. Jego osobówka została kompletnie zmiażdżona po tym, jak wpadła wprost na pędzącego tira. Mężczyzna został rozerwany na strzępy, a wrak jego samochodu w jednej chwili stał się kupą pogiętego złomu. Trasa jest zablokowana w obu kierunkach.

Do fatalnego zdarzenia doszło we wtorek (4 stycznia) o 12:36 na trasie z Siedlec do Warszawy. Kierujący fiatem bravo mężczyzna jechał DK2 w kierunku Warszawy, nagle zaczął wyprzedzać. - Kierujący wyprzedzał kolumnę pojazdów. Doszło do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym - przekazał oficer prasowy siedleckiej policji nadkom. Agata Świerczewska.

Według ustaleń reporterów "Super Expressu" ciało kierowcy zostało rozkawałkowane i zostało w zmiażdżonym pojeździe. Z ustaleń policji wynika, że w osobówce była tylko jedna osoba. 31-letniemu kierowcy chłodni na szczęście nic się nie stało. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Według funkcjonariuszy droga pozostanie zablokowana co najmniej do godziny 15. Policjanci kierują ruch na objazdy.

Drogowa masakra pod Siedlcami

Na razie nie ustalono szczegółów tego tragicznego zdarzenia. Policjanci cały czas badają miejsce wypadku.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE