Kradł paliwo luksusowym Jaguarem! 36-latek w rękach policji

2022-01-28 7:15
Kradł paliwo luksusowym Jaguarem! 36-latek w rękach policji
Autor: Policja Kradł paliwo luksusowym Jaguarem! 36-latek w rękach policji

Jeździł luksusowym autem i kradł paliwo! Amatora darmowej jazdy złapali żoliborscy policjanci. Przez pół roku pozostawał bezkarny i jeździł za darmochę. Bezczelnie podjeżdżał na stacje, lał do pełna i uciekał! Łączne straty oszacowano aż na 3800 zł. Teraz może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Było go stać na Jaguara, ale na paliwo już nie. 36-latek z Żoliborza jeździł luksusowym autem, a gdy kończyło się paliwo podjeżdżał na stację, tankował do pełna i nie miał zamiaru płacić za drogocenny płyn napędowy. Był na tyle bezczelny i pewny siebie, że nawet nie zasłaniał tablic rejestracyjnych, jak to zwykle mają w zwyczaju złodzieje paliwa.

Mimo notorycznych kradzieży policji złapanie przestępcy zajęło aż pół roku! - Kierowca jaguara nie przebywał w miejscu zamieszkania. W styczniu udało się go zlokalizować na terenie Żoliborza. Zatrzymania dokonali dzielnicowi – przekazała Elwira Kozłowska z policji. 36-latek miał na koncie aż 11 kradzieży na łączną kwotę 3800 złotych. Udało się go w końcu złapać, bo został rozpoznany dzięki zapisowi monitoringu.

Szokujący jest fakt, że złodziej jeździł luksusowym autem. Używany Jaguar XJ w zależności od rocznika może kosztować nawet 75 tysięcy złotych!

Policyjny pościg za naćpanym 23-latkiem

Kradł paliwo Jaguarem! 36-latek w rękach policji

Kierowcy za kradzieże grozi teraz nawet 5 lat odsiadki. 

Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE