Policja szuka tego mężczyzny od pół roku. Może być niezwykle groźny

2022-01-19 19:19
Policja szuka tego mężczyzny od pół roku. Może być niezwykle groźny
Autor: Policja Warszawa Policja szuka tego mężczyzny od pół roku. Może być niezwykle groźny

Stołeczna policja pilnie poszukuje Krzysztofa Abramczyka. Mężczyzna jest ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w celu odbycia kary półtora roku pozbawienia wolności. - Jeśli ktokolwiek ma informacje o tym, gdzie może znajdować się poszukiwany, niech zgłosi się do nas - apeluje kom. Paulina Onyszko z policji na Targówku.

Krzysztof Abramczyk, syn Stanisława urodził się 24 marca 1965 roku w Warszawie. Jak poinformowała stołeczna policja, ostatni raz mieszkał w stolicy przy ulicy Smoleńskiej. Poszukiwania za nim trwają od 6 sierpnia 2021 r. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia. Ma do odbycia karę półtora roku więzienia za przestępstwo z art. 282 KK (wymuszenie rozbójnicze) w zb. z art. 191 par. 2 KK.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. 22 674 59 06, 22 674 64 59 lub z najbliższą jednostką. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kp-targowek.wk@ksp.policja.gov.pl.

- Zapewniamy pełną anonimowość - dodaje kom. Paulina Onyszko.

Ulice w Warszawie jak szwajcarski ser! Drogowcy walczą po zimie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE