Ciało kobiety znalezione na ulicy. Makabra w Sokołowie Podlaskim

i

Autor: Andrzej Woźniak / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Ciało kobiety znalezione na ulicy. Makabra w Sokołowie Podlaskim

2022-01-19 15:27

Makabryczne odkrycie w Sokołowie Podlaskim na Mazowszu. We wtorek, 18 stycznia w godzinach wieczornych na jednej z ulic przypadkowi przechodnie odnaleźli zwłoki kobiety. Natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, niewykluczone, że ktoś mógł przyczynić się do śmierci kobiety. 

Do potwornego odkrycia doszło we wtorek około godz. 22 na jednej z ulic w Sokołowie Podlaskim w rejonie torów kolejowych. Przypadkowi przechodnie natknęli się na ciało około 50-letniej kobiety. Na miejsce natychmiast wysłano służby. Policjanci przez wiele godzin prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Jak wynika z ustaleń reportera Super Expressu, zmarła to mieszkanka powiatu sokołowskiego. Jej ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli ustalić przyczyny i dokładne okoliczności śmierci około 50-letniej kobiety. 

Nieoficjalne ustalenia Super Expressu mówią o tym, że do śmierci kobiety mogło dojść w wyniku zabójstwa. Na ten moment sprawa jest badana przez policjantów i prokuraturę. Wyniki sekcji zwłok powinny być znane w czwartek, 20 stycznia. 

Ulice w Warszawie jak szwajcarski ser! Drogowcy walczą po zimie