Koszmar mieszkańców Ursynowa. Policjanci masowo chodzą na L4. Złodzieje już zacierają ręce?

2021-09-24 12:29
Koszmar mieszkańców Ursynowa. Policjanci masowo chodzą na L4. Złodzieje już zacierają ręce?
Autor: Pixabay Pijany 59-latek chciał przekupić policjantów! Zaproponował im 200 zł i wspólny obiad

"Psia grypa" przybiera na sile w stolicy? Warszawscy policjanci protestują i nie przychodzą do pracy. Zwolnienia L4 sypią się jak jesienne liście z drzew. Sprawę masowych zwolnień funkcjonariuszy poruszyła "Gazeta Wyborcza", a Komenda Stołeczna Policji dementuje pogłoski. Złodzieje i piraci drogowi mogą już zacierać ręce?

Protest policjantów przybiera na sile. Pod koniec sierpnia funkcjonariusze nie przyznawali mandatów za wykroczenia, a teraz masowo przechodzą na zwolnienia lekarskie. „Psia grypa” panuje również w stolicy. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", w poniedziałek w jednostkach rejonowych podległych Komendzie Stołecznej Policji na służbę nie stawiło się od 20 do 75 policjantów. Z kolei w środę do pracy miał nie stawić się cały Wydział Wywiadowczo-Patrolowy na Ursynowie.

Zobacz: Masakra! Samochód wart milion złotych roztrzaskany. Winny jest jego kierowca?

Komenda Stołeczna Policji postanowiła skomentować te doniesienia. "W ursynowskim komisariacie podległym pod KSP w środę L4 złożyło 6 policjantów. 100 % to nie to samo co 11,8 %" - poinformowała Komenda Stołeczna Policji na Twitterze.

Zobacz: Prezydent wystraszył warszawiaków. Doradzają Trzaskowskiemu: Żadnych podwyżek, komunikacja jest najważniejsza!

"Warto zaznaczyć, że wczoraj (red. czwartek) na terenie garnizonu stołecznego na L4 przebywało 6,6 %" - podsumowała komenda i zaznaczyła, że cały czas zadania realizuje na bieżąco, a Warszawa należy do najbezpieczniejszych stolic europejskich.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 23.09 (Goście: Jan Grabiec - PO, Leszek Miller - eurodeputowany, były premier) Sedno Sprawy: Włodzimierz Czarzasty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE