Samobójstwo na strzelnicy?! Nie żyje 30-latek. Tragedia na Bielanach

2021-09-24 7:21
Samobójstwo na strzelnicy?! Nie żyje 30-latek. Tragedia na Bielanach
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Samobójstwo na strzelnicy?! Nie żyje 30-latek. Tragedia na Bielanach

Wielka tragedia w strzelnicy na Bielanach. We wtorek po południu, w obiekcie ZKS Warszawa przy ul. Marymonckiej zginął 30-letni mężczyzna. Sprawę bada prokuratura, która na ten moment zakłada scenariusz samobójstwa. Wkrótce zostanie zlecona sekcja zwłok. Obecnie śledczy wykluczają udział osób trzecich.

Koszmar rozegrał się we wtorek, 21.09.2021, na Bielanach. - Zostaliśmy wezwani około godz. 13. Gdy dotarliśmy na miejsce, mężczyzna już nie żył, zginął wskutek postrzału - mówi Elwira Kozłowska, rzecznik prasowa bielańskiej policji.

Na miejscu był też śmigłowiec LPR, który wylądował na Stadionie Hutnika. Niestety, mimo szybko podjętej akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Przeczytaj:Warszawa. Makabryczny wypadek na strzelnicy. Nie żyje mężczyzna

Samobójstwo na strzelnicy na Bielanach? Nie żyje 30-latek

Śledztwem zajęła się prokuratura, która wskazuje, że mogło to być samobójstwo

- Na podstawie wstępnych ustaleń, wyklucza się udział osób trzecich. Wkrótce zostanie zlecona sekcja zwłok - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Marek Skrzetuski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Strzelnica ZKS Warszawa nie skomentowała zaistniałej sytuacji. Po tragicznej śmierci mężczyzny, strzelcy wciąż sięgają po broń przy ul. Marymonckiej.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski zdradza wizję pogody! Mówi o zimie. Ludzie będą załamani

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Samobójstwo na moście Poniatowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE