Brutalny atak na Służewcu. Kobieta raniona niebezpiecznym narzędziem

2022-01-27 21:19
Brutalny atak na Służewcu. Kobieta raniona niebezpiecznym narzędziem
Autor: Grzegorz Kluczyński Brutalny atak na Służewcu. Kobieta raniona niebezpiecznym narzędziem

Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek, 27 stycznia, w godzinach popołudniowych, na warszawskim Służewcu. Na ulicy Postępu kobieta została zaatakowana i zraniona niebezpiecznym narzędziem. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Jak informuje TVN Warszawa, policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 16:15. Na ulicy Postępu doszło do zranienia kobiety niebezpiecznym narzędziem. Poszkodowana na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Została na miejscu opatrzona przez ratowników medycznych. Nie było potrzeby, by zabierać ją do szpitala.

Czytaj też: Makabryczny wypadek na Bródnie. Nie żyje kobieta zmieciona przez tramwaj [ZDJĘCIA]

Okazało się, że ataku dokonała inna kobieta. Policjantom udało się zatrzymać napastniczkę. Jak poinformowała w rozmowie z TVN Warszawa Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, kobieta została zatrzymana i obecnie funkcjonariusze prowadzą z nią czynności.

Czytaj też: Autobus przejechał po pasażerze! Wstrząsające fakty po wypadku na Mokotowie

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Policyjny pościg za naćpanym 23-latkiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE