Strefa Kibica na Stadionie Narodowym. Mamy darmowe wejściówki. Dołącz do naszej zabawy

2021-06-17 6:40
Rośnie strefa kibica na Narodowym
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Na PGE Narodowym powstaje największa w Polsce strefa kibica. To wielkie przedsięwzięcie organizowane jest specjalnie na mecz Polska - Hiszpania. Na czterech gigantycznych telebimach będzie transmitowane spotkanie, które w ostatnim czasie najbardziej emocjonuje Polaków. Oprócz piłkarskich emocji, organizator przygotował również inne atrakcje! Jednak najpierw trzeba się tam jakoś dostać. Tu z pomocą przychodzi wielka zabawa dla czytelników "Super Expressu".

Narodowa Strefa Kibica to wydarzenie, gdzie wszyscy kibice będą mogli dopingować naszą drużynę w starciu z Hiszpanią. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności. - Zapraszamy do rodzinnego kibicowania naszym piłkarzom. Mecz jest o godzinie 21, natomiast o godzinie 18.30 zostaną otwarte bramy stadionu i rozpocznie się część artystyczna, która wprowadzi nas w atmosferę piłkarskich emocji - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Włodzimierz Dola, prezes zarządu operatora PGE Narodowego.

Euro 2021. Strefa kibica w Warszawie. Gdzie oglądać mecze Polski na Euro 2021?

Na płycie stadionu zaśpiewa Piotr Kupicha, Skytech czy np. Nowator. To jednak nie koniec atrakcji. - Na promenadzie zewnętrznej ustawimy kilkadziesiąt foodtrucków, gdzie będzie można spróbować unikatowego jedzenia z różnych stron świata – dodał prezes.

W weekend 19 i 20 czerwca na PGE Narodowym będzie również możliwość zaszczepienia się przeciwko Covid-19 bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się i zapisów. - Chętne osoby będą mogły skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson. Jest to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy wybierają się za granicę w najbliższym czasie - zachęcił Włodzimierz Dola.

Na strefę kibica na PGE Narodowym wejście jest biletowane, a miejsca są numerowane. Wejściówki dostępne są na stronie www.strefakibica.com/bilety. Dostać można je również w wielkiej zabawie "Super Expressu". Do rozdania mamy aż 30 biletów! Wystarczy wysłać do nas maila z prośbą o przesłanie darmowych wejściówek, które są w formie pliku PDF. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres euro2021@grupazpr.pl. O wysyłce decyduje kolejność zgłoszeń.

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE