Rośnie strefa kibica na Narodowym

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Strefa Kibica na Stadionie Narodowym. Mamy darmowe wejściówki. Dołącz do naszej zabawy

2021-06-17 6:40

Na PGE Narodowym powstaje największa w Polsce strefa kibica. To wielkie przedsięwzięcie organizowane jest specjalnie na mecz Polska - Hiszpania. Na czterech gigantycznych telebimach będzie transmitowane spotkanie, które w ostatnim czasie najbardziej emocjonuje Polaków. Oprócz piłkarskich emocji, organizator przygotował również inne atrakcje! Jednak najpierw trzeba się tam jakoś dostać. Tu z pomocą przychodzi wielka zabawa dla czytelników "Super Expressu".

Narodowa Strefa Kibica to wydarzenie, gdzie wszyscy kibice będą mogli dopingować naszą drużynę w starciu z Hiszpanią. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności. - Zapraszamy do rodzinnego kibicowania naszym piłkarzom. Mecz jest o godzinie 21, natomiast o godzinie 18.30 zostaną otwarte bramy stadionu i rozpocznie się część artystyczna, która wprowadzi nas w atmosferę piłkarskich emocji - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Włodzimierz Dola, prezes zarządu operatora PGE Narodowego.

Euro 2021. Strefa kibica w Warszawie. Gdzie oglądać mecze Polski na Euro 2021?

Na płycie stadionu zaśpiewa Piotr Kupicha, Skytech czy np. Nowator. To jednak nie koniec atrakcji. - Na promenadzie zewnętrznej ustawimy kilkadziesiąt foodtrucków, gdzie będzie można spróbować unikatowego jedzenia z różnych stron świata – dodał prezes.

W weekend 19 i 20 czerwca na PGE Narodowym będzie również możliwość zaszczepienia się przeciwko Covid-19 bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się i zapisów. - Chętne osoby będą mogły skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson. Jest to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy wybierają się za granicę w najbliższym czasie - zachęcił Włodzimierz Dola.

Na strefę kibica na PGE Narodowym wejście jest biletowane, a miejsca są numerowane. Wejściówki dostępne są na stronie www.strefakibica.com/bilety. Dostać można je również w wielkiej zabawie "Super Expressu". Do rozdania mamy aż 30 biletów! Wystarczy wysłać do nas maila z prośbą o przesłanie darmowych wejściówek, które są w formie pliku PDF. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected]. O wysyłce decyduje kolejność zgłoszeń.

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym