Strzały na Mokotowie! Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala

2022-06-23 19:39
Strzały na Mokotowie! Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala
Autor: PIXABAY.COM Strzały na Mokotowie! Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala

Na jednej z warszawskich strzelnic postrzelono mężczyznę. Do zdarzenia doszło przy ul. Merliniego na Mokotowie. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciężko rannego poszkodowanego przetransportowano do szpitala.

Warszawa. Mężczyzna postrzelony na strzelnicy na Mokotowie

Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Merliniego na warszawskim Mokotowie. Na razie informacje, które przekazuje policja, są zdawkowe. Dowiadujemy się bowiem, że do postrzelenia mężczyzny doszło w okolicach godziny 16. Takie informacje przekazał w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Nie wiemy nadal, w jaki sposób doszło do tego nieszczęśliwego wypadku. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Czynności są wykonywane pod nadzorem prokuratora – dodaje policjant.

Na miejscu tragedii pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna, w stanie krytycznym, trafił do jednego z warszawskich szpitali.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krwawa rzeź pod bankiem narodowym! Dwoma strzałami w głowę zabito konwojenta. Skradziono ponad 1 mln złotych

Gigantyczny pożar przy Dworcu Zachodnim

W ostatnim czasie informowaliśmy również o gigantycznym pożarze, który wybuchł w sąsiedztwie Dworca Zachodniego.

W okolicach godziny 16 doszło do gigantycznego pożaru autobusu miejskiego. Informacje o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Paweł Klimkiewicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Spaleniu uległa komora silnika. W ewakuacji 30 pasażerów z pojazdu pomagali policjanci – przekazał strażak. – Nikomu nic się nie stało – dodał.

Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie tutaj: Gigantyczny pożar przy Dworcu Zachodnim. Autobus miejski stanął w płomieniach!

Ogromny korek na al. Jerozolimskich. Powodem pożar autobusu przy dw. Zachodnim
Sonda
Czy kiedykolwiek ktoś mierzył do Ciebie z broni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE