Strzelanina na Pradze. Dorwali poszukiwanego kierowcę co strzelał do radiowozu!

2020-07-24 15:44
Strzelanina na Pradze
Autor: Tadeusz Mróz

Nie milkną echa środowej strzelaniny, do której doszło na ul. Starzyńskiego. Brawurowa obława policjantów zakończyła się sukcesem. Napastnik był poszukiwany!

O strzelaninie pisaliśmy już w środę (TUTAJ). Do całego zdarzenia doszło w środę przed godziną 18. Mężczyzna próbował uciec oplem z miejsca policyjnej kontroli na ul. Ząbkowskiej. Wywiązał się pościg, do którego dołączyło kilka oznakowanych radiowozów. Policja zdradza kolejne informacje o obławie.

Skandal w szpitalu! Pacjenci trzymani pod kluczem, wymierzanie kar, personel łamiący przepisy

Super Raport 24 VII (goście: Adam Struzik, Renata Mieńkowska-Norkiene)

Warszawa: Czerwone światło dla tramwajów na Bródnie! Zobacz co się zmieni [MAPA]

- Mężczyzna podczas ucieczki spowodował kolizję z oznakowanym radiowozem oraz pojazdem renault clio. - relacjonuje nadkom. Jarosław Florczak z warszawskiej policji. Podczas pościgu policjanci użyli swojej broni służbowej, którą zbili tylną szybę oraz poprzebijali opony w aucie uciekającego mężczyzny. Na szczęście udało się złapać 40-letniego przestępcę niedaleko miejsca zdarzenia. Na ul. Namysłowskiej w Warszawie udało się ująć agresywnego napastnika. - Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 4,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. - dodaje nadkom. Jarosław Florczak. Policja będzie prowadzić dalsze postępowanie w sprawie 40-letniego mężczyzny.

Warszawa: Wstrzykiwała sobie heroinę w Toi - toiu. Dziecko miała na rękach. ZDJĘCIA


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE