Sprawczyni zdarzenia ma rany postrzałowe nóg

i

Autor: fot. Policja.pl Sprawczyni zdarzenia ma rany postrzałowe nóg

Strzelanina na Targówku w Warszawie

2017-02-18 16:08

Policja postrzeliła bezdomną, która zaatakowała ich z nożem. Kobieta jest ranna.

Do zdarzenia doszło niedaleko centrum M1 przy ul. Malborskiej w Warszawie. Policjanci postrzelili kobietę, która wymachiwała nożem i groziła im śmiercią. Wcześniej zaczepiała przechodniów.

Po przyjeździe policji kobieta udała się do lasu. Była agresywna i nie reagowała na polecenia policjantów. Policjanci wezwali ją do odrzucenia niebezpiecznych przedmiotów, które miała w dłoniach. Chodziło o nóż i szpadel.  To nie poskutkowało.

- Policjanci zastosowali taser, który okazał się nieskuteczny – powiedziała Radiu ESKA Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. - Funkcjonariusze najpierw oddali strzały ostrzegawcze, później strzały w kierunku nóg kobiety – dodała w rozmowie z reporterem ESKI Arkadiuszem Pogłudem.

Ranna kobieta trafiła do szpitala. W miejscu zdarzenia pracuje prokurator. Sprawczyni ma cztery rany postrzałowe obu nóg. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na razie nikt w tej sprawie nie usłyszał zarzutów. Okoliczności strzelaniny wyjaśnia prokurator i policja.

Sprawę relacjonował reporter Radia ESKA Arkadiusz Pogłud.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany