Strzelanina w Rembertowie! Najpierw pili razem, a potem strzelił do niego

2021-04-10 15:40 Damian Ryndak
Strzelanina na Targówku. Sprawca popełnił samobójstwo
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Alkohol odebrał mu rozum. 40- latek pił ze swoim kumplem w domu. W pewnym momencie wyciągnął broń i zaczął nią wymachiwać. Strzelił 25-latkowi w nogę. Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Postrzelony mężczyzna trafił do szpitala, a jego kumpel od kieliszka został zatrzymany.

Wszystko wydarzyło się w piątek o godz. 22 w mieszkaniu przy ul. gen Chruściela w Rembertowie. 40-latek wraz ze swoim 25-letnim kolegą wypili sobie kilka kieliszków. I chyba alkohol za bardzo zaszumiał im w głowie. W pewnym momencie 40-latek wyciągnął pistolet i zaczął się nim bawić. Nagle broń wystrzeliła i raniła w nogę 25-latka. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe i policję. - Mundurowi otrzymali zgłoszenie o postrzelonym mężczyźnie, znajdującym się w jednym z mieszkań w Rembertowie.

Natychmiast udali się na miejsce – informuje kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Karetka pogotowia zabrała postrzelonego mężczyznę do szpitala. 40-latek natomiast trafił w ręce policjantów i został przewieziony na komendę. Dokładny przebieg zdarzenia nie jest jeszcze znany. Śledczy będą dopiero ustalać okoliczności całego zajścia. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że właściciel pistoletu nie miał pozwolenia na broń.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE