Groza na Pradze- Południe! Wnuczek do swojej babci: Zabije cię i spale twoje mieszkanie

2021-04-05 8:56
zdemolował mieszkanie
Autor: mp

Temu 20- latkowi totalnie odbiło. Najpierw zdemolował mieszkanie swojej babci, a potem groził, że ją spali. Kobieta oraz jej konkubent, z którym pomieszkiwała przeraźliwie bali się mężczyzny, że to zrobi i powiadomili policję. Wnuczek został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej. Po przyjeździe na miejsce zastali zdemolowane mieszkanie, a w nim starszą kobietę i jej konkubenta. W trakcie czynności okazało się, że wnuczek wpadł w furię, awanturował się i zniszczył wszystko to co jest w mieszkaniu. Ponadto kobieta wyznała policjantom, że groził jej i partnerowi śmiercią. Powiedział też, że spali mieszkanie. Mundurowi natychmiast zatrzymali 20-letniego furiata.

Śledczy przesłuchali świadków i postawili zarzut krewkiemu wnuczkowi, m.in. kierowania gróźb karalnych wobec babci i jej konkubenta. Sprawa została skierowana do sądu, który przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował go na 3 miesiące.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE