Styl, jakość i wybór: Zapraszamy do nowego salonu Italmeble!

2019-10-03 9:55 Artykuł sponsorowany
Nowy salon Italmeble w CH Janki
Autor: Italmeble Nowy salon Italmeble w CH Janki

Urządzenie mieszkania czy domu nie jest prostą sprawą, szczególnie jeśli zależy nam na połączeniu wysokiej jakości i najnowszych trendów. Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy Italmeble, która proponuje niezwykle szeroki wybór najwyższej klasy produktów znanych i cenionych marek. Showroomy tej marki znają i odwiedzają już mieszkańcy Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Teraz przyszła pora na drugi salon w stolicy - w podwarszawskich Jankach. W sobotę 28 września odbyło się jego uroczyste otwarcie: na klientów czekał poczęstunek oraz atrakcyjne promocje.

Italmeble oferuje meble wyróżniające się znakomitym, modnym europejskim designem od sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak: m.in. Olta, Miotto, Cattelan Italia, Tonin Casa, Midj, Lestro Casa, Alberta, Calia Italia i inne.

Tak duża i różnorodna oferta sprawia, że oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów zostaną zaspokojone. Tym bardziej, że Italmeble zapewnia w pełni profesjonalną obsługę, współpracuje z doskonałymi architektami i dekoratorami wnętrz, realizuje również zamówienia indywidualne. Jest oczywistością, że satysfakcja klientów stanowi priorytet, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby oferowany towar był najwyższej jakości, a zamówienia realizowano terminowo.

Wysokiej jakości meble tapicerowane marki Olta zapraszają, aby usiąść i rozgościć się, a jak już się usiądzie chce się pozostać w tym komfortowym błogim relaksie. Sofy, narożniki i fotele marki Olta to meble doskonale zaprojektowane, wykonane z rzemieślniczą precyzją z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów - delikatnych tkanin od najlepszych dostawców oraz pianki, która dostosowuje się do temperatury ciała i pozycji. Dodatkowo ich modułowa konstrukcja sprawi, że sofa dopasuje się do każdego nawet przestronnego wnętrza.

Narożnik Horizon marki Olta
Autor: Italmeble Narożnik Horizon marki Olta

Wzrok przyciągają stoły. Duże, oferujące wygodną przestrzeń do spotkań rodzinnych jak i w gronie przyjaciół. Wszystkie zachwycają nietuzinkowym designem. Na przykład stół Marathon firmy Cattelan Italia, urzeka lekkością szkła osadzonego na pozornie tylko delikatnych nogach. Natomiast otaczające go miękkie krzesła Tina obiecują, że nawet najdłuższy obiad rodzinny przebiegnie komfortowo.

Stół Marathon, krzesła Tina marki Cattelan Italia
Autor: Italmeble Stół Marathon, krzesła Tina marki Cattelan Italia

Z kolei kobiece biurko-toaletka Batik z lusterkiem ukrytym w szafce zachwyca lekkością i gracją.

Toaletka Batic, krzesło Wanda marki Cattelan Italia
Autor: Italmeble Toaletka Batic, krzesło Wanda marki Cattelan Italia

Aranżacje wzbogacają gustowne nowoczesne fotele, stoliki kawowe, dywany, lampy i lustra. Te piękne, niepowtarzalne, najwyższej jakości wykonania a zarazem funkcjonalne produkty charakteryzują się staranną i szczegółową obróbką, w większości wykonywaną ręcznie w najbardziej znanych włoskich pracowniach rzemieślniczych.

Nowy salon Italmeble w CH Janki
Autor: Italmeble Nowy salon Italmeble w CH Janki

Należy podkreślić, że salon Italmeble w Jankach to miejsce z kompleksową ofertą urządzenia domu. Oferuje zarówno wspaniałe meble, jak i wykonywane na indywidualne zamówienie drzwi i zabudowy oraz wysokiej klasy podłogi. Odwiedzając to miejsce warto zwrócić uwagę nie tylko na meble ale i na to na czym one stoją, ponieważ całą powierzchnię salonu pokrywa podłoga jaką firma Italmeble proponuje klientom, postarzana, wykańczana woskami olejnymi, mocno szczotkowana, z ręcznie robioną fazą.

Drzwi wykonane na indywidualne zamówienia
Autor: Italmeble Drzwi wykonane na indywidualne zamówienia

Nowy salon Italmebele w CH Janki usytuowany jest obok magazynu IKEA, w nowym budynku na Placu Szwedzkim. Warto zapoznać się z jego ofertą już na pierwszym etapie urządzania domu.