Święto mody i urody w Galerii Północnej!

2019-10-20 6:28 Artykuł sponsorowany
Święto mody i urody w Galerii Północnej!
Autor: materiały promocyjne Święto mody i urody w Galerii Północnej!

W ostatni weekend października Galeria Północna po raz kolejny stanie się modowym centrum miasta! W sobotę, 26 października, w godz. 12:00-18:00 zapraszamy na castingi do konkursu THE LOOK OF THE YEAR, najstarszego konkursu modelingowego na świecie. Ale to tylko jedna z atrakcji, która czeka na wszystkich, którzy nas odwiedzą.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy na ten weekend?

Przez cały weekend w godz. 12:00-20:00, na wielkiej scenie przy wejściu głównym do galerii (od ul. Trakt Nadwiślański) odbywać się będą pokazy mody, prezentacje najnowszych kolekcji, jesiennych metamorfoz dla kobiet i mężczyzn oraz wiele innych atrakcji!

To niezwykłe wydarzenie poprowadzi znany prezenter telewizyjny Mateusz Szymkowiak, a towarzyszyć mu będą goście specjalni. W sobotę odwiedzą nas modelka Renata Kaczoruk i projektantka mody Lidia Kalita zasiadające w jury TLOTY. Z kolei w niedzielę gościć będziemy aż dwie najpiękniejsze Polki: Milenę Sadowską (Miss Polonia 2018) i Agatę Biernat (Miss Polonia 2017).

Strefy metamorfoz dla kobiet i mężczyzn

Oddaj się w ręce profesjonalistów i odważ się na zmianę! W strefie metamorfozy dla kobiet do dyspozycji będą stylistki, fryzjerzy i wizażystki, które zadbają o odpowiedni strój, fryzurę i makijaż. Nie zapominamy też o panach, na których czekać będzie barber oraz stylista. Każdy będzie mógł omówić ze specjalistami wszystkie kwestie dotyczące wyglądu, a następnie zaprezentować efekty swojej przemiany.

Święto mody i urody w Galerii Północnej!
Autor: materiały promocyjne Święto mody i urody w Galerii Północnej!

Jak można wziąć udział w metamorfozie? Wystarczy w październiku zrobić zakupy za min. 100 zł w dowolnym sklepie w Galerii Północnej i przesłać zgłoszenie konkursowe na wskazany adres. Możliwe jest łączenie maksymalnie dwóch paragonów. W zgłoszeniu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz skan lub zdjęcie paragonu i w dniach 21-25.10. wysłać je na adres: galeriapolnocna@igo-art.net. Do akcji będzie można się zapisać także przy stoisku podczas wydarzenia.

Święto mody i urody w Galerii Północnej!
Autor: materiały promocyjne Święto mody i urody w Galerii Północnej!

Casting do konkursu THE LOOK OF THE YEAR

Marzysz o pracy dla najlepszych marek i chcesz zawojować świat mody? Daj sobie szansę na wielką karierę i weź udział w castingu do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie – THE LOOK OF THE YEAR!

W sobotę, 26 października, w godzinach 12:00-18:00 w Galerii Północnej będzie można zarejestrować się do konkursu i wziąć udział w eliminacjach. Modele i modelki zaprezentują swoje umiejętności na profesjonalnych pokazach mody, które odbędą się na scenie głównej. W sobotę uczestników oceniać będzie jury w składzie Renata Kaczoruk (modelka) i Lidia Kalita (projektantka mody).

Święto mody i urody w Galerii Północnej!
Autor: materiały promocyjne Święto mody i urody w Galerii Północnej!

Casting i pokaz mody dla dzieci

Modą można bawić się od najmłodszych lat! W sobotę, 26 października, w godzinach 12:00-20:00 zapraszamy dzieci w każdym wieku do udziału w castingu modelingowym. Najmłodsi muszą zgłosić się z opiekunami.

Następnego dnia, w niedzielę 27 października od godz. 13:00 wybrane małe modelki i modele podczas wyjątkowego pokazu mody zaprezentują kolekcje dziecięce najemców naszej galerii.

Prezentacja najnowszych kolekcji

Marki dostępne w Galerii Północnej zaprezentują swoje najnowsze kolekcje modowe. To doskonała okazja do podejrzenia aktualnych trendów i uzupełnienia szafy o najmodniejsze stylizacje!

Pokaz luksusowych samochodów

Na cały weekend zaparkują u nas luksusowe samochody sportowe: Ford Mustang Cabrio, BMW i8 Pure Impulse, Ford F 250 oraz Opel Speedster.

Artykuł sponsorowany