Pod Piasecznem syn pociął matkę. Dopadł ją w rowie [NOWE FAKTY]

2021-12-05 17:44
Syn pociął matkę. Dopadł ją w rowie [NOWE FAKTY]
Autor: WPI INFO

Koszmar rozegrał się w piątek po południu w miejscowości Kawęczynek w powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. 27-letni mężczyzna brutalnie zaatakował swoją matkę! Przechodnie znaleźli przy drodze nieprzytomną 45-latkę, która miała rany cięte i kłute. Kobieta trafiła do szpitala. Jej syn w niedzielę usłyszał zarzuty.

W piątek, 3 grudnia, w Kawęczynku pod Piasecznem rozegrały się sceny rodem z horroru. Policjanci interweniowali na ul. Prostej, gdzie doszło do makabrycznego zdarzenia. - Przechodnie znaleźli przy drodze nieprzytomną, 45-letnią kobietę. Miała rany cięte i kłute. Funkcjonariusze poprosili o pomoc Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala - poinformował wówczas nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Jak udało się ustalić dziennikarzom SE, ranna kobieta miała uciekać z pobliskiej posesji przez ogrodzenie. Wpadła do rowu, gdzie została brutalnie zaatakowana przez swojego 27-letniego syna. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, ale po policyjnej obławie został zatrzymany w mieszkaniu na Bielanach. 27-latek nie chciał otworzyć drzwi, ale poddał się, gdy zagrożono użyciem siły.

Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

W niedzielę, 5 grudnia, nadkom. Sawicki poinformował, że 27-latek usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i kierowania gróźb karalnych. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Właściciel sklepu powstrzymał nożownika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE