Masakra pod Warszawą. Syn pociął matkę! Kobietę znaleziono w rowie

2021-12-03 18:15

Makabryczne sceny w miejscowości Kawęczynek w powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. W piątek po południu, przypadkowi przechodnie znaleźli w rowie zakrwawioną, nieprzytomną kobietę. Jak ustalili reporterzy Super Expressu, 45-latka została zaatakowana przez własnego syna. Mężczyzna został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu na terenie Warszawy. Poszkodowana walczy o życie w szpitalu.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w piątkowe popołudnie w Kawęczynku pod Piasecznem. Policjanci zostali wezwani na ul. Prostą do przerażającego zdarzenia. - Przechodnie znaleźli przy drodze nieprzytomną, 45-letnią kobietę. Miała rany cięte i kłute. Funkcjonariusze poprosili o pomoc Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala - powiedział „Super Expressowi” nadkom. Jarosław Sawicki, z komendy powiatowej policji w Piasecznie.

Jak udało się ustalić dziennikarzom SE, 45-latka miała uciekać z pobliskiej posesji przez ogrodzenie. Wpadła do rowu, gdzie została zaatakowana przez swojego 27-letniego syna. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, ale po policyjnej obławie został zatrzymany na warszawskich Bielanach. - Sprawą zajmowała się liczna grupa policjantów. Nie wypowiadamy się na temat relacji między poszkodowaną a napastnikiem - powiedział nam Jarosław Sawicki. 

Na razie nie są znane motywy napaści syna na matkę. Kobieta z licznymi ranami została przetransportowana do szpitala, gdzie walczy o życie. Jej stan jest ciężki. Policjanci zapewniają, że trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tragedii w Kawęczynku. 

Właściciel sklepu powstrzymał nożownika
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE