Szokująca kradzież w Warszawie! Senior ukradł perfumy za ponad 1,7 tys. zł!

i

Autor: Straż Miejska w Warszawie

SENIOR UKRADŁ PERFUMY

Szokująca kradzież w Warszawie! 74-latek ukradł perfumy za ponad 1,7 tys. zł!

2022-08-03 7:44

Do szokującego zdarzenia doszło w jednej z sieciówek w centrum handlowym przy Dworcu Wileńskim na Pradze-Północ. Pracownik ochrony, który był wtedy na zmianie, bacznie obserwował zachowanie wszystkich obecnych w sklepie klientów. Jego uwagę zwrócił starszy pan, którego zachowanie wzbudziło niepokój w czujnym ochroniarzu. Jak się okazało, obawy patrolującego sklep były słuszne!

74-latek dziwnie się zachowywał

Wszystko wydarzyło się 30 lipca przed południem. Uwagę ochroniarza zwrócił niepozorny 74-latek, który kręcił się po jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Targowej. Jego zachowanie było niepokojące, dlatego pracownik ochrony postanowił uważnie obserwować poczynania mężczyzny, mając obawy, że może wydarzyć się coś złego. Wtedy senior zrobił coś, co wywołało natychmiastową reakcję ochroniarza sklepu!

74-latek, nie mając świadomości, że jest bacznie obserwowany przez monitorującego sklep pracownika ochrony, rozejrzał się wokół siebie i ukradkiem wrzucił do swojej reklamówki dwie butelki drogich perfum! Senior był przekonany, że kradzież ujdzie mu na sucho i nie zostanie przyłapany na złodziejskim czynie. Na szczęście wszystko widział ochroniarz, który natychmiast zareagował i zatrzymał złodzieja na gorącym uczynku. Zaraz po zdarzeniu pracownik sklepu zaalarmował służby, które ruszyły na miejsce.

Funkcjonariuszy zszokował wiek złodzieja perfum

Na miejsce kradzieży udali się Strażnicy Miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy w okolicy pełnili służbę z policjantem. Gdy patrolujący dzielnicę funkcjonariusze przybyli na miejsce, ochroniarz sklepu wskazał im na niepozornego, 74-letniego mężczyznę, i poinformował służby, że to on ukradł dwie butelki drogich perfum, pakując je sobie do siatki. Mundurowi postanowili przeszukać 74-latka i znaleźli przy nim dwa niewielkie flakony, które sklep wycenił na ponad 1700 złotych! Funkcjonariusze byli w szoku, że takiej kradzieży dokonał senior. Starszy złodziej perfum, zamiast psikać się perfumami, trafił na komisariat policji.

Wszedł do drogerii i ukradł drogie perfumy! Rozpoznajesz go?
Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają