Szokująca wiadomość: poszukiwana Magda Pytka NIE ŻYJE! Morderstwo czy samobójstwo?

2019-09-17 11:09 PRA/DAR, dryndak@se.com.pl
Magdalena Pytka
Autor: Facebook

Nie tak miały się skończyć te poszukiwania! 26-latki spod Piaseczna szukali policjanci, straż miejska, straż pożarna, zwykli ludzie. Wszyscy mieli nadzieję, że piękna kobieta zostanie odnaleziona cała i zdrowa. Niestety - Magda nie żyje!

>>> KLIKNIJ I ZOBACZ NAJNOWSZE INFORMACJE O ŚMIERCI MAGDALENY PYTKI <<<

Jak się dowiedzieliśmy, ciało poszukiwanej Magdaleny Pytki znaleziono w krzakach 300 metrów od domu. Nie wiadomo, czy kobieta popełniła samobójstwo czy została zamordowana. Każda z tych wersji wydaje się prawdopodobna, jednak na razie policja odmawia jakichkolwiek informacji. Na razie na miejscu pracują specjalistyczne ekipy pod nadzorem prokuratora. Na miejscu jest nasz reporter, który na bieżąco przekazuje nam najświeższe informacje.

Co się stało z Magdą? Nowe ustalenia w sprawie zaginionej 26-latki spod Piaseczna!

26-latka z Wojciechowic pod Piasecznem zaginęła w niedzielę, ok. godz. 11 rano wyszła na spacer z psem i od tej pory ślad po niej zaginął. Czworonóg sam powrócił do mieszkania. Akcję poszukiwawczą uruchomiła rodzina powiadamiając policję. Brat zamieścił informacje w mediach społecznościowych błagając o pomoc.

Wyszła z domu i nie wróciła. Brat błaga o informacje!

Z naszych informacji wynika, że Magda mogła przeżyć załamanie nerwowe. - Dzień wcześniej pojechała do Warszawy do swojej koleżanki i wróciła bardzo smutna i zapłakana – mówili wczoraj rodzice naszemu reporterowi. Niestety, poszukiwania ich córki zakończyły się w sposób najgorszy z możliwych.