Szkielet mężczyzny z krawatem leżał przy szkole na Targówku. Porażające odkrycie

2022-01-27 11:51
Szkielet mężczyzny z krawatem leżał przy szkole na Targówku. Porażające odkrycie
Autor: Policja Szkielet mężczyzny z krawatem leżał przy szkole na Targówku. Porażające odkrycie

Groza na warszawskim Targówku! Tuż przy szkole podstawowej leżały ludzkie zwłoki. Makabrycznego odkrycia dokonano 1 października 2021 roku. Od tamtej pory policja próbuje ustalić tożsamość denata. Funkcjonariusze proszą o pomoc każdego, kto może pomóc w zidentyfikowaniu zmarłego. Mężczyzna nie miał przy sobie nic, co mogłoby pomóc w ustaleniu jego danych.

Szkielet mężczyzny leżał w pasie zieleni tuż przy ulicy Radzymińskiej 122/124. Około 100 metrów od tego miejsca znajduje się szkoła podstawowa. Stan głębokiego rozkładu świadczy o tym, że znajdowały się tam wiele tygodni. Policja nie wie, kim jest zmarły oraz jak tam się znalazł. - Zwłoki nie pozwalają na bliższe ustalenie jego wyglądu, były znalezione w znacznym stanie rozkładu. Ze względu na rozkład zwłok brak możliwości określenia innych cech rysopisu - przekazała kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

Zmarły nie miał przy sobie żadnych dokumentów pozwalających na ustalenie jego danych. Policja przekazała, ze mężczyzna miał krótkie siwe włosy i zarost. Miał braki w uzębieniu. Ubrany był w granatowy, prążkowany garnitur, bluzę z kapturem i brązową kurtkę. Na szyi miał zawiązany krawat. Jedyne przedmioty, jaki miał przy sobie, to: metalowa łyżka, dwie maszynki do golenia, szczoteczka do zębów i spinacz do ubrań.

Zaginął 63-letni mężczyzna, który chce odebrać sobie życie. W akcji policyjny śmigłowiec

Szokujące odkrycie na Targówku. Policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. - Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o mężczyźnie i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek przy ul. Chodeckiej 3/5, tel. 47 723 87 50, 22 674 59 06, powołując się na nr rej. KP-KR-I-4484/21 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przesyłać na adres e-mail: kp-targowek.wk@ksp.policja.gov.pl - przekazała kom. Onyszko.

Wstrząsające zdjęcia można zobaczyć na stronie internetowej policji.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE