Szokujący finał miłości na Żoliborzu. Uciekając zabrała serce i coś jeszcze. Do akcji wkroczyli policjanci

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Nieoczekiwany finał miłości na Żoliborzu. Uciekając zabrała serce i coś jeszcze. Do akcji wkroczyli policjanci

2021-06-08 15:30

Miłość nie zawsze jest piękna, romantyczna i aż po grób. Ten mieszkaniec Żoliborza boleśnie przekonał się na własnej skórze, że nie każda para żyje długo i szczęśliwie, jak w bajkach. Po rozstaniu jego niegdyś ukochana kobieta miała zabrać z mieszkania tylko swoje rzeczy. Wychodząc, wzięła ze sobą dużo więcej.

I żyli długo i szczęśliwie… Nie tym razem. Mieszkaniec Żoliborza przekonał się, że nie każdy związek układa się jak w bajce. Mężczyzna mieszkał razem ze swoją ukochaną. Darzyli się zaufaniem, więc nawet w najgorszych snach nie podejrzewał, że kobieta zachowa się w tak perfidny sposób.

ZOBACZ TEŻ: Chciał pożyczyć pieniądze na paliwo, nagle chwycił za nóż. Porażające sceny pod Warszawą

Gdy ich związek się zakończył, kobieta musiała wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Oprócz swoich rzeczy i serca zabrała dużo więcej. Na pożegnanie bezczelnie okradła swojego byłego partnera! Mężczyzna stracił nie tylko ukochaną, ale również 300 zł, które miał w mieszkaniu i telefon komórkowy.

Zraniony i zszokowany zachowaniem kobiety zgłosił kradzież na policję. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Żoliborza, którzy już kilka dni później zatrzymali byłą partnerkę pokrzywdzonego. - Dochodzeniowcy już przedstawili jej zarzut za kradzież cudzego mienia. Kobieta w przeszłości miała również przedstawione zarzuty za kradzieże - przekazała nadkom. Elwira Kozłowska z żoliborskiej policji.

Szokujący finał miłości na Żoliborzu. Uciekając zabrała serce i coś jeszcze. Do akcji wkroczyli policjanci

i

Autor: KRP V Bielany, Żoliborz zatrzymana 36-latka, która okradła byłego partnera

Teraz zachłannej kobiecie grozi nawet 5 lat więzienia.

Ścieki i deszczówka spływają do Wisły w centrum Warszawy