Szokujący incydent na pokładzie samolotu. Pasażer nasikał na bufet z jedzeniem!

i

Autor: archiwum prywatne Szokujący incydent na pokładzie samolotu. Pasażer nasikał na bufet z jedzeniem!

Fuj!

Szokujący incydent na pokładzie samolotu. Pasażer nasikał na bufet z jedzeniem

2023-01-26 19:49

Fuj! Do obrzydliwego incydentu doszło w czwartek, 26 stycznia, na pokładzie samolotu LOT, lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Z relacji naszego informatora wynika, że jeden z pasażerów… oddał mocz na bufet z jedzeniem! Na szczęście personelowi przy wsparciu innych podróżnych udało się uspokoić niesfornego pasażera.

Nasikał na bufet w samolocie

Pasażerowie czwartkowego lotu z Noego Jorku do Warszawy byli świadkami obrzydliwego zachowania jednego z podróżnych. Z relacji naszego informatora, który był na pokładzie samolotu, wynika, że pewien mężczyzna z niewiadomych przyczyn postanowił załatwić swoją potrzebę fizjologiczną w strefie personelu pokładowego i nasikał na bufet z jedzeniem!

Na odrażające zachowanie podróżnego natychmiast zareagowały stewardessy. Z pomocą innych pasażerów udało się obezwładnić i uspokoić mężczyznę.

Jak przekazał nam nasz informator, cała akcja trwała kilkanaście minut. - Rozpoczęliśmy procedurę awaryjnego lądowania. Mieliśmy lądować w Edynburgu. Ostatecznie na szczęście awaryjnego lądowania nie było - przekazał nam.

Niesforny pasażer w rękach Straży Granicznej

Jak udało nam się ustalić, po wylądowaniu na Lotnisku Chopina niesfornym 50-letnim pasażerem zajęli się funkcjonariusze Straży Granicznej.

- Obywatel RP nie dostosował się do poleceń załogi statku. Nie musieliśmy używać wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Nie stawiał żadnego oporu. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za niesubordynację - przekazała nam kpt. SG Dagmara Bielec, rzecznik prasowy Komendanta Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Nasi Partnerzy polecają