Tajemnice stacji metra Targówek. Poznaj je w niedzielę! [AUDIO]

i

Autor: um.warszawa.pl Tajemnice stacji metra Targówek. Poznaj je w niedzielę! [AUDIO]

Tajemnice stacji metra Targówek. Poznaj je w niedzielę! [AUDIO]

2018-06-13 19:02

Niedokończona antresola, torowiska czy hala rozjazdów, czyli miejsce, którego nie widać gdy stację obsługują pociągi. W najbliższą niedzielę od 10 do 15 będzie można osobiście sprawdzić postęp prac na stacji metra Targówek.

Informacje o budowie II linii metra podaje ratusz. W najbliższą niedzielę, każdy będzie mógł na własne oczy zobaczyć co dzieje się pod ziemią.

- Zapraszamy od 10 do 15, wejście przy skrzyżowaniu Ossowskiego i Pratulińskiej. Prosimy żeby wszyscy mieli kryte buty na grubej podeszwie i długie spodnie. Kask i kamizelkę odblaskową każdy otrzyma od nas przy wejściu - mówi rzecznik ratusza, Bartosz Milczarczyk.

>>> Cisza nocna na lotnisku Chopina jest...ale samoloty i tak latają! [AUDIO]

Aby wejść na budowę, należy mieć ze sobą wydrukowany i podpisany regulamin wydarzenia. Tym razem, żeby odwiedzić podziemną budowę nie trzeba się rejestrować - na jedną z piętnastominutowych wycieczek załapie się każdy chętny.

- Na budowę nie wpuszczamy osób nietrzeźwych, ze względu bezpieczeństwa. Etap prac nie pozwolił nam także przystosować budowy do potrzeb osób niepełnosprawnych - dodaje Milczarczyk.

Pociągi maja wjechać na stację Targówek w 2019 roku.

Więcej szczegółów w materiale:

Czytaj też: Ukrywał się dwa lata. Wpadł, gdy wrócił do domu

Zobacz To Wideo:

Nasi Partnerzy polecają