Tajemnice Szpiegowa. Rafał Trzaskowski ujawnia: W środku znaleźliśmy kasy pancerne

i

Autor: UM Warszawa Tajemnice Szpiegowa. Rafał Trzaskowski ujawnia: W środku znaleźliśmy kasy pancerne

Tajemnice Szpiegowa. Rafał Trzaskowski: W środku znaleźliśmy kasy pancerne

2022-04-11 20:53

Szpiegowo dopiero co zostało przejęte, a już ujawnia swoje sekrety. Komornik zajął obiekt w poniedziałek, 11 kwietnia, w asyście policji. Na specjalnej konferencji z mediami rozmawiali prezydent Rafał Trzaskowski i ambasador Ukrainy w RP Andrij Deszczycia. Okazuje się, że bloki Szpiegowa oprócz zdezelowanych pomieszczeń zawierają liczne tajemnice.

Rafał Trzaskowski na bieżąco informował w mediach społecznościowych o przebiegu batalii. Chodziło o odzyskanie kontroli nad blokami przy u. Sobieskiego 100. W poniedziałek, już po zajęciu budynków napisał, co pracownicy zastali w środku. - Komornik właśnie zakończył pracę na terenie "Szpiegowa". Protokół końcowy z dzisiejszych działań jest już gotowy. To już oficjalne: odzyskaliśmy nieruchomość przy ul. Sobieskiego 100 - napisał na swoim koncie na Facebooku Rafał Trzaskowski.

Każde z pomieszczeń jest zdemolowane i ogołocone. Wygląda na to, że do „uratowania” nadają się tylko ściany nośne. Pocięte było nawet okablowanie wind – przekazał prezydent. We wpisie padła też sensacyjna wiadomość. - Na miejscu zastaliśmy dwie kasy pancerne – przekazał prezydent.

Kasy pancerne w Szpiegowie

Niestety, jak się okazuje oba sejfy także zostały ogołocone. Ich obecność rozpala jednak wyobraźnię. Co kryły? Dokumenty? A może pieniądze i kosztowności należące do Federacji Rosyjskiej? Tego już pewnie nigdy się nie dowiemy.

Sonda
Co znajdowało się w szafach pancernych Szpiegowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE