Śmiertelny wypadek pod Tarczynem

i

Autor: Warszawska Grupa Lika i Maro

Tarczyn: Całkowicie ZMIAŻDŻONY samochód! Młoda kobieta ZGINĘŁA na miejscu!

2020-01-04 14:51

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 5 rano na drodze krajowej nr 7 w Tarczynie niedaleko Warszawy. 21-latka prowadząca samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożny słup. Żeby wyciągnąć ją z auta, funkcjonariusze straży pożarnej musieli użyć sprzętu do cięcia karoserii. Na ratunek było już jednak za późno, bo młoda kobieta zginęła na miejscu.

Jaki informuje TVN Warszawa, do wypadku doszło w sobotę przed godz. 5 rano na odcinku drogi krajowej nr 7 prowadzącej z Grójca do Warszawy. Przejeżdżająca przez Tarczyn 21-latka z niewyjaśnionych przyczyn zjechała nagle na pobocze i uderzyła w przydrożny słup. Młoda kobieta zginęła na miejscu. Jej ciało zakleszczyło się w aucie do tego stopnia, że strażacy musieli użyć sprzętu do cięcia karoserii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE