Karambol w Wyszkowie. Tak zakończyli stary rok!

i

Autor: Policja "Karambol w Wyszkowie. Tak zakończyli stary rok!"

Widowiskowy karambol w Wyszkowie: Tak zakończyli stary rok! [WIDEO]

2020-01-04 9:05

Wystarczyła jedna chwila nieuwagi, aby w sylwestra zamiast się dobrze bawić, mieć zepsuty cały wieczór. Co więcej - zepsuć go także innym. A wszystko zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

To był ostatni dzień roku 2019. W Wyszkowie, na skrzyżowaniu ul. Pułtuskiej z ul. Sikorskiego i ul. Graficzną doszło do groźnie wyglądającego karambolu trzech osobówek. Nie wiadomo, o czym myślał kierowca lancii - być może już wyobrażał sobie wieczorną imprezę sylwestrową. Na pewno jednak zlekceważył fakt, że jedzie drogą podporządkowaną i wjechał na skrzyżowanie nawet nie zwalniając!

TRAGEDIA pod Piasecznem: tuż przed świętami stracili dorobek życia!

W tej sytuacji kierowca jadącego prawidłowo nissana nie miał najmniejszych szans, by uniknąć zderzenia. Trafiona centralnie w prawy bok lancia obróciła się i uderzyła w volkwagena, który jak przepisy nakazują zatrzymał się przed skrzyżowaniem. - Szczęście w nieszczęściu nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń. Skończyło się jedynie na uszkodzeniach pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi - powiedziała mł. asp. Marta Gierlicka z KPP w Wyszkowie.

Groźny wypadek na S8 i korek GIGANT!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE