TO NIEWIARYGODNE! Kto ukradł uliczne latarnie? [GALERIA]

2020-10-02 9:34
To niewiarygodne. Kto ukradł uliczne latarnie?
Autor: FACEBOOK To niewiarygodne. Kto ukradł uliczne latarnie?

Burmistrz Ursynowa poinformował w mediach społecznościowych o nietypowej kradzieży. Złodzieje zabrali uliczne latarnie. W okolicy zapanuje ciemność.

Burmistrz Robert Kempa pokazał na Facebooku zdjęcia z miejsca kradzieży. Między ul. Kłobucką, a stacją PKP Okęcie skradzione zostały solarne, uliczne lampy. Po słupach zostały jedynie dziury w ziemi. W tym miejscu były zamontowane od ponad roku. Złodziej dokonał kradzieży nocą.  - Zgłaszamy sprawę na policję - poinformował burmistrz Ursynowa. Możliwe, że zdarzenie nagrały kamery monitoringu pobliskiego archiwum Instytutu Pamięci Narodowej.

Liczba zakażonych DRASTYCZNIE ROŚNIE, a... Warszawa bez żółtej strefy!

Mieszkańcy są oburzeni złodziejskim wybrykiem. - Niedługo będzie trzeba psa przywiązywać do każdej rzeczy - komentuje Pan Krzysztof.  - Mam nadzieję, że policja złapie sprawcę - pisze internautka Halina. Przechodzenie w tym miejscu w ciemności może być niebezpieczne. - Szybko się ciemno robi i co znowu partyzantka z latarką na stację PKP - dodaje Pani Oliwia.

Przestaliśmy ufać Trzaskowskiemu? Jest nowy sondaż poparcia dla polityków

Przemysław - Edukator - Czarnek. "Bedzie dobrze" Adama Federa, odc. 124
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE