STRASZNY WYPADEK

To tu zginęła 30-letnia Magdalena. Została śmiertelne potrącona przez pijanego partnera?!

2022-12-23 10:42

W malutkiej miejscowości pod Legionowem, w Kątach Węgierskich, doszło do przeraźliwej tragedii. Idąca poboczem 30-letnia Magda została potrącona przez swojego partnera. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy walczyli o jej życie. Niestety, bezskutecznie. Dziewczyna zginęła na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura z Warszawy.

Kąty Węgierskie. To tu zginęła 30-letnia Magdalena, młodziutka lekarka z Legionowa

W nocy z piątku na sobotę (16/17 grudnia) w Kątach Węgierskich doszło do przerażającego wypadku. Młodziutka lekarka pracująca w Wojskowym Instytucie Medycznym została potrącona przez swojego pijanego partnera. – Była wspaniałym medykiem, osobą wielkiego ducha i serca, o niepospolitej mądrości życiowej i poczuciu humoru. Cechowała ją niezwykła odwaga i wielkie serce – opowiada o Magdzie Wojskowy Instytut Medyczny, gdzie pracowała.

Jak ustaliliśmy, 30-latka zginęła 500 metrów od swojego domu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Magda z partnerem wracali feralnej nocy do domu, ale pół kilometra od domu zgasł im samochód. Mężczyzna pobiegł zatem po drugie auto i gdy wracał, uderzył w idącą poboczem Magdę. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Bagiennej w Kątach Węgierskich pod Legionowem.

Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 33-latek w wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – poinformowała nas prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

30-letnia Magdalena zostanie pochowana w Łomży. Pogrzeb zorganizowano jeszcze przed świętami

Jak przekazuje Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy, pogrzeb 30-letniej Magdaleny odbędzie się 23 grudnia o godzinie 12:00 w kościele pw. Krzyża Święta w Łomży. Po uroczystościach w kościele nastąpi pochowanie na cmentarzu parafialnym przy ul. M. Kopernika w Łomży.

Rodzinie i Bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia Pracownicy Izby Przyjęć Szpitala w Legionowie Dyrekcja i Rada Naukowa Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego – czytamy na stronie WIM-u.

Ulica Bagienna w Kątach Węgierskich. To tu zginęła młodziutka Magda
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?

Wozisz dziecko samochodem? Może popełniasz TE błędy!

POSŁUCHAJ porad eksperta.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany