Tragedia na placu Politechniki. Rowerzysta wpadł prosto pod pędzący tramwaj

i

Autor: Amadeusz Calik/Super Express Tragedia na placu Politechniki. Rowerzysta wpadł prosto pod pędzący tramwaj

Tragedia na placu Politechniki. Rowerzysta wpadł prosto pod pędzący tramwaj

2022-04-14 21:35

Dramatyczny wypadek na placu Politechniki. W czwartek (14 kwietnia) wieczorem rowerzysta wjechał prosto pod pędzący tramwaj. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe i nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Przez około godzinę trwały utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracowała policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do wypadku doszło po godzinie 20. - Według wstępnych ustaleń doszło do potrącenia rowerzysty przez tramwaj. Na razie nie znamy szczegółów. Rowerzysta jest badany w karetce – przekazał o godzinie 21 Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość motorniczego. Alkomat nie wskazał żadnych nieprawidłowości. Nie wiadomo natomiast, czy trzeźwy był rowerzysta. - Trzeba poczekać do rana, na razie nie mam informacji na ten temat – powiedział lakonicznie Rutkowski.

Nie znamy przyczyn tego zdarzenia. Policja nie podaje także informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanego. Wiadomo, że rowerzysta został zabrany z obrażeniami ciała do jednego ze stołecznych szpitali. Prawdopodobnie do wypadku doszło na przejeździe rowerowym.

Borkoś wróci na ulice Warszawy! Zobacz jego najnowszy pojazd

Czarna seria wypadków

To kolejny dramat tego samego dnia. W czwartek (14 kwietnia) na ul. Światowida na Białołęce wprost pod jadący tramwaj wjechał 5-letni chłopiec. Wszystko rozegrało się na oczach jego matki. Więcej informacji o tym dramatycznym zdarzeniu znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE