Koszmarny wypadek na Wiatracznej. Piesza wpadła pod miejski autobus

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Koszmarny wypadek na Wiatracznej. Piesza wpadła pod miejski autobus

Koszmarny wypadek w Warszawie. Miejski autobus zmiótł pieszą z pasów

2022-04-12 11:38

Koszmarny wypadek na Grochowie. Autobus miejski linii 523 potrącił pieszą. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście. Na miejscu ranna została przebadana przez ratowników medycznych. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w kursowaniu niektórych linii autobusowych.

Do wypadku doszło na ulicy Wiatracznej przy Paca. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Nie dotarła jednak bezpiecznie na druga stronę ulicy. W pieszą wjechał autobus miejski linii 523, jadący w kierunku PKP Olszynka Grochowska.

ZOBACZ TEŻ: To Rosjanie ukrywali w centrum Warszawy. Mamy zdjęcia z wnętrz Szpiegowa

W wyniku uderzenia w miejskim kolosie rozbita została przednia szybka. Kobieta na miejscu była przebadana przez ratowników medycznych. - Z urazem głowy została przewieziona do szpitala – przekazała Magdalena Tchórzewska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca autobusu był trzeźwy - dodała policjantka.

Wypadek na Grochowie spowodował utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Wiatraczna/Paca trwają utrudnienia w kursowaniu linii 123, 173, 188, 523. Autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe. l. 123,173,188,523 w obu kierunkach:..Wiatraczna – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego do własnych tras" - informował Warszawski Transport Publiczny.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Warszawa zatrudni nauczycieli z Ukrainy. Póki co zapewni 200 miejsc
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE