Tragedia pod Serockiem. Bus zderzył się z autobusem, nie żyje 41-latka [ZDJĘCIA]

2021-04-18 11:55 Alicja Guz
Zderzenie busa z autobusem dzisiaj rano. Nie żyje kobieta
Autor: Tadeusz Mróz Zderzenie busa z autobusem dzisiaj rano. Nie żyje kobieta

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę rano na drodze nr 61 w miejscowości Stasi Las w powiecie legionowskim. Chwilę przed godz. 8 kobieta kierująca busem z impetem wjechała w tył autobusu wiozącego pasażerów. Niestety, siła uderzenia była tak silna, że 41-latka zginęła na miejscu.

Niedzielny poranek nie należał do najspokojniejszych. Chwilę przed godz. 8 w miejscowości Stasi Las (pow. legionowski) na ul. Warszawskiej w kierunku Pułtuska doszło do przerażającego wypadku. Kobieta kierująca busem marki Volkswagen Transporter wjechała w tył jadącego przed nią autobusu marki Setra.

NIE PRZEGAP: Makabryczny wypadek w Piastowie. 21-latka zginęła tuż pod remizą, kilka osób jest rannych [ZDJĘCIA]

41-latka jadąca busem nie miała żadnych szans. Siła uderzenia była zbyt silna, by wyszła z tego bez cało. - Kierująca volkswagenem niestety poniosła śmierć na miejscu - przekazała Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Pasażerowie podróżujący autobusem nie odnieśli obrażeń. Również wiozący ich kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. - Był trzeźwy - przekazała policjantka.

Na miejscu prowadzone są czynności z udziałem prokuratora. Tragiczny wypadek spowodował poważne utrudnienia na drodze nr 61. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wprowadzili ruch wahadłowy. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ruch odbywa się jedynie lewym pasem.

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE