Warszawa. Zaatakował nożem kobietę. Policja pokazała JEGO zdjęcia i apeluje o pomoc [ZDJĘCIA]

2021-04-18 11:08 Alicja Guz
Uwaga! Policja poszukuje tego mężczyzny
Autor: policja.waw.pl Uwaga! Policja poszukuje tego mężczyzny

Ponad miesiąc temu kobieta przeżyła koszmar na ul. Czerskiej. Nieznany mężczyzna zaatakował ją nożem! Od tamtej pory sprawca nie został jednak schwytany. Funkcjonariusze proszą o pomoc warszawiaków. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Koniecznie skontaktuj się z policją!

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu apelują o pomoc. 15 marca około godz. 19 na ul. Czerskiej 21 nieznany mężczyzna zaatakował kobietę nożem. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki - wyjaśnił podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

NIE PRZEGAP: Dom Jarosława Kaczyńskiego zniknął z Google Street View. Szokujące odkrycie na mapach [ZDJĘCIE]

Od tamtej pory sprawca zdarzenia nie został jednak schwytany. Sprawa ciągnie się już ponad miesiąc, a agresywny mężczyzna nadal jest na wolności. Policja postanowiła poprosić warszawiaków o pomoc w odnalezieniu sprawcy brutalnej napaści. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać wizerunek poszukiwanego.

- To mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką - przekazał podkom. Koniuszy.

Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, powinny jak najszybciej skontaktować się z policją. Można to zrobić osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie lub też telefonicznie pod numerami 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00. Z policjantami skontaktować się można także mailowo: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Daj znać policji!

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE