Tragedia przy kapliczce! 17-latek wjechał motocyklem w dwie dziewczyny! Jedna zmarła, druga w ciężkim stanie!

2021-07-17 20:29
Karetka pogotowia
Autor: Daniel Fabrykiewicz flickr.com Karetka pogotowia

Do tragicznego wypadku doszło w piątek ok. godz. 22:00 na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle w powiecie ostrowskim na Mazowszu. 17-letni motocyklista staranował swym jednośladem dwie dziewczyny w tym samym wieku, które siedziały na ławce przy kapliczce. Konsekwencje wypadku spowodowanego przez nastolatka okazały się tragiczne: jedna z dziewcząt zmarła na miejscu, druga trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Aktualnie policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku z udziałem młodzieży, od 17-letniego sprawcy pobrano krew, by ustalić, czy nie był pod wpływem alkoholu lub innych środków.

Do tragedii pod kościelną kapliczką doszło w piątkowy wieczór (16 lipca) na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle (gmina Wąsewo). 17-latek jechał akurat na motocyklu, którym przewoził swoją rówieśnicę. W tym samym czasie dwie kolejne 17-latki siedziały na ławeczce nieopodal. Doszło do bardzo poważnego i tragicznego w skutkach wypadku.

- Motocyklista na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w dwie 17-latki, które siedziały na ławce przy kapliczce. Jedna z nich, mimo podjętej reanimacji, zmarła. Druga w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala - opowiada Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Zarówno 17-latek, jak i jego pasażerka, trafili do policyjnego aresztu, gdzie spędzili noc. Policjanci wciąż ustalają okoliczności tragicznego wypadku pod kapliczką, od młodego sprawcy pobrano próbkę krwi, by ustalić, czy nie był on pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.

Pobili kolegę, wrzucili go do bagażnika i zepchnęli auto do stawu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE