Drogowa masakra w Rembertowie. Kierowca nie przeżył mimo reanimacji [ZDJĘCIA]

2021-10-25 13:57
Wypadek w Rembertowie, auta roztrzaskały się czołowo. Ratownicy reanimowali kierowcę
Autor: TADEUSZ MRÓZ Wypadek w Rembertowie, auta roztrzaskały się czołowo. Ratownicy reanimowali kierowcę

Tragedia w Rembertowie. W niedzielę, 25 października w godzinach popołudniowych, doszło do strasznego wypadku. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i nissan. Kierujący nissanem 82-letni mężczyzna był reanimowany, ratownikom udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Niestety, kilka godzin później staruszek zmarł. Policja wciąż bada przyczyny wypadku.

Drogowy dramat rozegrał się przy ul. Chełmżyńskiej 79. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i ford. Przerażeni świadkowie zdarzenia wezwali na pomoc służby ratunkowe. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o 14:22 o wypadku dwóch samochodów osobowych. Auta zderzyły się czołowo, kierowca nissana był reanimowany na miejscu. Przez około dwie godziny ulica była zablokowana - powiedziała asp. sztab. Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji. Kierującemu fordem została udzielona pomoc na miejscu. Policja potwierdziła, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Według nieoficjalnych informacji nissanem kierował 82-letni mężczyzna. Ratownicy walczyli o jego życie, medykom udało się przywrócić funkcje życiowe staruszka. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt poważne, tuż przed 18 nadeszły tragiczne informacje. - Mężczyzna zmarł o godzinie 17:58 - powiedziała Wersocka. 

Tragedia w Rembertowie. Co mówi policja?

Policja bada przyczyny wypadku. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która wyjaśni, czy tragicznie zmarły emeryt był w chwili zdarzenia trzeźwy.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE