Tragiczna śmierć motocyklisty w Karwaczu. Strażacy ponad godzinę walczyli o życie kierowcy

i

Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu Tragiczna śmierć motocyklisty w Karwaczu. Strażacy ponad godzinę walczyli o życie kierowcy

HORROR NA JEZDNI

Tragiczna śmierć motocyklisty w Karwaczu. Strażacy ponad godzinę walczyli o życie kierowcy

2023-08-14 11:50

To kolejne śmiertelne zdarzenie, do którego doszło na mazowieckich drogach w ciągu ostatniego weekendu. W niedzielę, 13 sierpnia o godzinie 10 na drodze wojewódzkiej w Karwaczu motocyklista zderzył się z osobówką. Pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować jego życia. Młody chłopak zginął na drodze.

Karwacz. Śmiertelny wypadek podczas wyprzedzania. Nie żyje 29-latek

W niedzielę, 13 sierpnia w okolicach godziny 10 na drodze wojewódzkiej nr 544 w Karwaczu doszło do koszmarnego wypadku. Motocyklista zderzył się z osobówką marki hyundai. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doszło podczas manewru wyprzedzania.

Policjanci pracują pod nadzorem prokuratury. Na chwilę obecną nie ma ustalonych okoliczności zdarzenia. Wiemy, że pojazdy poruszały się w tym samym kierunku od Karwacza do Przasnysza – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” kom. Paweł Rykowski z przasnyskiej policji.

Autem kierował 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, a motocyklem poruszał się młody chłopak, bo 29-letni mieszkaniec również powiatu ostrołęckiego.

O sprawie poinformowali również strażacy. W mediach społecznościowych opublikowali krótki post i zamieścili kilka zdjęć z tego śmiertelnego wypadku. – Niestety mimo kilkudziesięciu minut resuscytacji i usilnych starań ratowników kierowcy motocykla nie udało się uratować i poniósł śmierć – czytamy w poście.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?