Tragiczna wiadomość. Nie żyje Adam Gąsior. Spoczywaj w pokoju, Adasiu

i

Autor: Waszaturystyka.pl Tragiczna wiadomość. Nie żyje Adam Gąsior. "Spoczywaj w pokoju, Adasiu"

Smutne wieści

Tragiczna wiadomość. Nie żyje Adam Gąsior. "Spoczywaj w pokoju, Adasiu"

2023-02-07 15:25

Smutna wiadomość. W niedzielę (5 lutego) wieku zaledwie 60-lat zmarł Adam Gąsior. Był dziennikarzem związanym z turystyką i redaktorem naczelnym Magazynu Turystycznego Wasze Podróże, a także współtwórcą portalu WaszaSlowacja.pl i prowadzącym bloga SzukajacNapoleona.com. Za swoją pracę był wielokrotnie nagradzany. - Spoczywaj w pokoju, Adasiu – napisali w pożegnaniu redakcyjni koledzy i koleżanki.

Adam Gąsior nie żyje. Tragiczne wieści

Przykrą wiadomość podał w niedzielę portal waszaturystyka.pl. - Z ogromnym smutkiem przekazujemy, że dzisiaj w nocy odszedł od nas Adam Gąsior, założyciel i redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl. Miał 60 lat – czytamy w zamieszonym wpisie. Adam Gąsior pasjonował się turystyką i historią. Jego największą pasją było podążanie śladami Napoleona. Współpracownicy wspominają go, jako „wizjonera i osobę, która inspirowała innych”.

Całe swoje życie poświęcił dziennikarstwu. Przez ponad 20 lat swojej kariery wniósł ogromny wkład w rozwój portali branżowych. Był redaktorem m.in. w „Prawo i Gospodarka”, „Poznaj Świat”, „Rynek Turystyczny”. Jego artykuły ukazywały się w wielu pismach podróżniczych oraz dodatkach turystycznych w prasie polskiej. Dziennikarza pożegnali też przedstawiciele Polskiej Izby Turystyki. - Składamy najszczersze wyrazy współczucia i przekazujemy kondolencje Marzenie i Zosi oraz całej Rodzinie i Bliskim Adama - napisali w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych.

Nie znamy przyczyny śmierci dziennikarza. Rodzina zgodnie ze swoją wolą nie przekazała na razie informacji o pogrzebie. Zrobi to w późniejszym terminie.

Nasi Partnerzy polecają