Tragiczny wypadek na Olszynce Grochowskiej. Pociąg przejechał mężczyznę. Zdjęcia i wideo

2021-01-12 21:22
wpadł pod pociąg
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS

Do dramatycznego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na Olszynce Grochowskiej. Mężczyzna zginął pod kołami nadjeżdżającego pociągu relacji Pilawa- Sochaczew. Na miejscu zakończyły się właśnie czynności prokuratorskie.

Zginął pod kołami pociągu na Olszynce Grochowskiej

Na razie nie wiadomo co się dokładnie wydarzyło. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Doszło do niego chwilę przed godz. 16, niedaleko stacji Olszynka Grochowska. - Policjanci otrzymali informację o 15.54 i udali się na miejsce zdarzenia. W chwili obecnej trwają czynności prokuratorskie - informuje  st. asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Warszawski Transport Publiczny informuje o utrudnieniach. - W związku ze zdarzeniem na szlaku Warszawa Gocławek - Warszawa Olszynka Grochowska występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz pociągów KM. Wprowadzono honorowanie biletów ZTM - KM w pociągach SKM i KM na odcinku Otwock - Warszawa Wschodnia - Otwock. Możliwe opóźnienia, odwołania oraz skrócone relacje pociągów. Pociągi SKM i KM mogą być kierowane z pominięciem stacji Warszawa Olszynka Grochowska - informuje WTP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE