Dramatyczne zdarzenie

Tragiczny wypadek na S8. TIR roztrzaskał się o barierki. 73-letni kierowca nie żyje

2023-09-21 15:46

Dramatyczny wypadek na trasie S8 na wysokości Radziejowic w pow. żyrardowskim. 73-latek kierujący TIR-em z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w barierki. Niestety, pomimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Senior zmarł. Przyczyny i okoliczności jego nagłej śmierci wyjaśnia policja.

Tragedia na S8. Nie żyje kierowca TIR-a

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 21 września, około godz. 13 na trasie S8 pomiędzy Warszawą a Mszczonowem. - Mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą poruszał się trasą S8 w kierunku Katowic. Na wysokości miejscowości Radziejowice z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na lewy pas i uderzył w metalowe barierki - przekazała nam sierż. Julia Szczygielska z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Mimo przeprowadzonej reanimacji 73-latek zmarł na miejscu wypadku.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku w Radziejowicach

Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności nagłej śmierci 73-letniego kierowcy TIR-a. Wypadek spowodował kilkugodzinne utrudnienia na trasie S8. Zablokowany był lewy pas w kierunku Katowic. Sytuacja na trasie powoli się stabilizuje.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany