Tragiczny wypadek pod Przasnyszem. 24-latek na prostej drodze huknął w drzewo. Cudem uniknął śmierci

i

Autor: KP PSP Przasnysz Tragiczny wypadek pod Przasnyszem. 24-latek na prostej drodze huknął w drzewo. Cudem uniknął śmierci

JAK ON TO PRZEŻYŁ?

Tragiczny wypadek pod Przasnyszem. 24-latek na prostej drodze huknął w drzewo. Cudem uniknął śmierci

2023-01-13 13:19

Makabryczny wypadek pod Przasnyszem. W jaki sposób przeżył go kierowca osobowego Audi A3? Na to pytanie, pewnie sam on nie zna odpowiedzi. Jego auto zostało kompletnie roztrzaskane. W ciężkim stanie przetransportowano go do szpitala. Pobrano od niego krew do badania na zawartość alkoholu i innych środków odurzających.

Olszewiec. 24-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego cudem uniknął śmierci!

Mieszkaniec powiatu przasnyskiego miał wielkiego farta! Jego samochód został kompletnie roztrzaskany. W miniony czwartek (12 stycznia) wjechał swoim Audi A3 wprost w drzewo stojące na uboczu drogi.

Zgłoszenie na policję wpadło parę minut przed 8 w czwartek, 12 stycznia. 24-letni mężczyzna na prostej drodze stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala – przekazał "Super Expressoei" asp. szt. Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Od kierowcy została pobrana krew na badania pod kątem zawartości alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Ruch na drodze przez wiele godzin był całkowicie zablokowany. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?