Tragedia pod Grodziskiem Mazowieckim. Zginęły dwie młode kobiety. Malutkie dziecko walczy o życie!

i

Autor: Tadeusz Mróz

Serce pęka

Tragiczny wypadek w Kozerkach. Zginęły dwie młode kobiety. Malutkie dziecko walczy o życie!

2023-06-01 10:42

W ostatni dzień maja pod Grodziskiem Mazowieckim rozegrał się rozrywający serce dramat. W Kozerkach osobowy seat zderzył się czołowo z ciężarówką. Osobówką podróżowały dwie młode kobiety oraz maleńkie dziecko. 26-letnia kierująca zginęła na miejscu. Pasażerka z dzieckiem trafiły do szpitala, jednak życia 23-latki również nie udało się uratować.

Grodzisk Mazowiecki. Dwie młode kobiety zginęły w potwornym wypadku

Wczesnym popołudniem w środę, 31 maja, na ul. Orlicz-Dreszera w Kozerkach (pow. grodziski) doszło do tragedii. - Kierująca seatem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z ciężarowym volvo - przekazała dzień po wypadku asp. Sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej policji. Niewykluczone, że kierująca seatem podczas wyprzedzania wjechała wprost pod rozpędzoną wywrotkę.

Niestety, życia 26-letniej kierującej autem osobowym nie udało się uratować. Zginęła na miejscu. Wraz z nią podróżowała 23-latka oraz 13-miesięczne dziecko. Oboje trafili do szpitala.

W czwartek, 1 czerwca, policja przekazała kolejne druzgocące wieści. Lekarze przegrali walkę o życie 23-letniej pasażerki seata. Obrażenia, które odniosła w wypadku, były zbyt poważne. Kobieta zmarła w szpitalu. Wciąż trwa walka o życie 13-miesięcznego dziecka.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku w Kozerkach

Na miejscu tragedii policjanci prowadzili swoje działania pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności potwornego wypadku.

Grodziscy policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożność. - Przypominamy o jednej z najważniejszych zasad, jaką jest przestrzeganie dopuszczalnej prędkości jazdy i dostosowywanie jej do warunków na danym odcinku drogi - proszą funkcjonariusze.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają