Pasażer na gapę

i

Autor: Zdjęcia: Wojciech Krajewski Pasażer "na gapę"

Tramwaj był zatłoczony, więc pojechał "na gapę". Musisz zobaczyć to wideo!

2019-03-14 9:13

Rozumiemy, że czasami zbraknie nam pieniędzy na miesięczny bilet, albo w tramwaju jest za dużo ludzi, ale... ta podróż "na gapę" nie mogła pozostać niezauważona!   

Nasz czytelnik wysłał nam nagranie, które - nie ukrywamy - trochę nas zaskoczyło. W okolicach Parku Skaryszewskiego młody mężczyzna postanowił... wskoczyć na tramwaj linii numer 9. Ubrany w niebieską kurtkę z kapturem, dresowe spodnie i czarny plecak młodzieniec stanął na tyle pojazdu i "czule objął" tylną szybę tramwaju.

Czytaj także: Paragon to nie papier, żarówka to nie szkło. Absurdy segregacji śmieci [INFORMATOR]

Nie wiemy jak długo pasażer utrzymywał się na tyle pojazdu, ani też jak skończyła się jego podróż. Rozumiemy, że czasami zabraknie pieniędzy na bilet,
tramwaj jest zatłoczony, albo nawet przegramy zakład, ale apelujmy: nie bierzcie przykładu z młodego mężczyzny na nagraniu. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Czytaj także: Praga Południe: Potwór w bieliźnie! [GALERIA]

Przy okazji przypominamy, że jeśli zdarza się Wam złowić podobne "perełki" możecie wysyłać do nas swoje zdjęcia i nagrania wideo!  Najlepsze z nich opublikujemy w portalu i na naszym Facebooku. Swoje zdjęcia możecie przesyłać przez formularz lub na fanpage ESKA INFO Warszawa.

Chcieli okraść bankomat... ciągnikiem! Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE